Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Października 24, 2021, 07:02:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
  Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
  Pokaż wiadomości
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 188
31  Samorządy / Żuławy Rzeżusze / Odp: Narada trędowatych : Września 09, 2021, 05:22:43
Ależ Premier Tysiąclecia nie zarządzał Gubernią Zachodnią, lecz wciąż utrzymuje w doskonałej kondycji Gubernię Weerlandzką.

Najwidoczniej trędowatym musiało się coś pomylić.
32  Samorządy / Żuławy Rzeżusze / Odp: Narada trędowatych : Września 09, 2021, 04:16:06
Dnia 9 września, prawie w samo południe, Rada Żuławskich Emerytowanych Trędowatych Anarchomonarchosocjalistów (znana od dziś pod skrótem RŻETA) postanowiła opublikować swój manifest. Manifest miał zostać odczytany przez pięciu stałych członków rady w przejętej przez trędowatych informatyków żuławskiej telewizji, jednakże tego samego dnia na trąd zmarł jeden z radnych i nie znaleziono jeszcze na jego miejsce zastępstwa.


MANIFEST NARODU ŻUŁAWSKIEGO DO LUDU SZLACHECKIEGO

 Towarzysze, Towarzyszki i Towarzyszx. Dla naszego wspaniałego Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirschbergii i Weerlandu nadeszły ciężkie dni. Nad wszelkimi organami centralnymi, z wyjątkiem Bardzo Wspaniałego Króla, zawisły ciemne chmury. Od lat nie widziano w naszym królestwie jedynego prawowitego przedstawiciela partii- Premiera Tysiąclecia. Gubernia Zachodnia, którą Premier Tysiąclecia utrzymywał w ryzach, pogrąża się powoli w chaosie. Tajemnicą poliszynela jest, że wśród pozbawionej przywództwa ludności Guberni Zachodniej, zaczynają rozpadać się (wydawałoby się zastałe) więzi społeczne, doprowadzając do zawiązywania się ponownie tożsamości i lojalności plemiennych. Ludzie znowu zaczynają używać swej trzody do transportu po guberni. Niektórzy mundurowi ze służb granicznych uważają nawet, że miejscowa ludność pomaga Dzikim Ordom przedostać się na tereny królestwa, być może z empatii, lecz najprawdopodobniej z przyczyn politycznych- mieszkańcy zachodu przestają się czuć dobrze w naszej ojczyźnie, a jej destabilizacja przybliżyłaby ich do marzeń o niezależnym stepie- co potępiamy. Na Aralii, pomimo dobrej woli nowego namiestnika, mającego rzekomo być następcą Wielkiego Sternika naszego narodu, zapanował przebrzydły budzimirystyczny rewizjonizm, w naszym odczuciu nie różniący się niczym od hamerykańskiego imperializmu. Społeczeństwo Aralii, ale też i całego królestwa, powinno być inkluzywne dla przedstawicieli mniejszości transhumanistycznej, transgatunkowej i transpłciowej, już nie wspominając o takich oczywistościach jak prawa wszelkich mniejszości seksualnych. Jesteśmy za budowaniem monarchosocjalizmu tożsamościowego i klasowego, w przeciwieństwie do obecnie rujnującej kraj łżelity budzimirystycznej, rzekomo reprezentującej cały Lud Szlachecki. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy z nami lokalny oddział młodzieżówki Jedynej Legalnej Partii, nazywany na Żuławach Forum Młodych JLP. My trędowaci, jako reprezentujący obecny stan zdrowia naszej monarchii, wraz z żuławską młodzieżą, przekazujemy Ludowi Szlacheckiemu nasz plan na naprawę Zjednoczonego Królestwa:

1. Zejście PMOBu z ulic
2. Utworzenie z Żuław kolejnej guberni
3. Zakaz neobudzimiryzmu
4. Wpuścić imigrantów! (ale mądrze)
5. Zerwanie sojuszu ołtarza z tronem
5. Powrót Wielkiego Sternika i Premiera Tysiąclecia
6. Nakaz tolerancji
7. Zażądać od Budzimira uznania Młodej Leokadii, w razie odmowy wypowiedzieć wojnę budzimiryzmowi
8. Zwiększenie czterokrotnie w szkołach nauk o osiągnięciach Wielkiego Sternika i Premiera Tysiąclecia
9. Zakaz rasizmu

Co myślicie?
Jak się nie podoba to podejmiemy następne kroki.

33  Samorządy / Żuławy Rzeżusze / Narada trędowatych : Września 09, 2021, 12:07:18

Dnia 9 września, pod osłoną nocy, miała miejsce narada żuławskich trędowatych. Któż wie, co ogłoszą w ciągu dnia?
34  Instytucje / Dom Publiczny / Odp: 3. Obrady Szlacheckiego Kolektywu Decyzyjnego : Września 09, 2021, 12:01:17
Nie mam zastrzeżeń.
35  Instytucje / Dom Prawa i Sprawiedliwośći / Odp: Bar sądowy [dyskusje swobodne] : Września 08, 2021, 11:57:22
Jeśli dobrze pamiętam dawno temu sędziami zostawali losowi obywatele np. Gieorgij. Może powinniśmy wrócić do tej tradycji?

Tradycja rzecz święta, jak najbardziej popieram pomysł.
36  Kategoria ogólna / Administracja forum / Odp: Modyfikacje forum : Września 08, 2021, 11:55:13
A może stwórzmy nowe konto na CBA i eksperymentujmy tam? Zdaje się, że jest jakiś darmowy okres próbny.

Celne.
37  Instytucje / Biuro Przodownika RN ZSKHiW / Odp: Gabinet (dyskusje na temat parlamentu) : Września 05, 2021, 06:23:11
Jeszcze jak.
38  Kategoria ogólna / Administracja forum / Odp: Modyfikacje forum : Września 05, 2021, 06:22:51
Mam takie luźne pytanie: czy na naszym forum dałoby się wprowadzić opcję justowania tekstu? Szczerze mówiąc bardzo mi jej brakuje zwłaszcza przy tworzeniu opisów miejsc, bo obecnie tekst układa się nierówno, co robi niezbyt estetyczne wrażenie.

Za.
39  Kategoria ogólna / Plac Joksopolitański / Odp: Discord ZSKHiW : Września 05, 2021, 06:21:52
Ja już utworzyłem discord :https://discord.gg/vqz2EX5Scn

To jest nasz oficjalny?
40  Kategoria ogólna / Plac Joksopolitański / Odp: Projekt loli : Września 01, 2021, 12:55:45
Piękne projekty! Szczególnie podoba mi się kolos na banknocie 20 loli.

A dziękuję bardzo, zapraszamy serdecznie na Żuławy w celu zobaczenia go na własne oczy  Spoko
41  Instytucje / Narodowy Komisariat Spraw Wewnętrznych / Odp: Plakaty Propagandowe : Września 01, 2021, 12:55:00
Sławetny komisarz de Juus chwiejnym, choć ciężkim krokiem przekroczył progi Biura Plakatowego przy Komisariacie Spraw Wewnętrznych. Oczom znamienitego barona ukazało się obszerne pomieszczenie długie na kilkadziesiąt metrów, wysokie na kilka, z sięgającymi sufitu kolumnami, z oknami zaklejonymi plakatami i papierami. Wśród rozrzuconych po całym przybytku pędzli, palet, słoiczków po farbach i innych artykułów papierniczych rozstawiono nędzne namioty ze starych plakatów. Gdzieniegdzie jarzyły się rozjaśniające mrok Biura kolorowe płomienie z ognisk zasilanych papierem i farbami, których to toksyczne opary z pewnością łamałyby dziesiątki przepisów BHP, na co, na szczęście, Komisariat przymyka okiem. Renomowany Sołtys zagłębiał się dalej w pogrążone w ciemności pomieszczenie, rozważając, czy falujący obraz przed jego oczyma jest efektem oparów, czy może pięciu promili alkoholu w jego krwi. Donośne wojaże wielbionego obywatela ZSKHiW po Biurze Plakatowym wzbudziły jakieś życie w pobliskim namiocie:

GŁOS Z NAMIOTU

Wóóódy...! Wóóóódy...

BARON WEERLANDU, SOŁTYS GNOJNA, KOMISARZ DO SPRAW WEWNĘTRZNYCH ZSKHiW GULLIVER "GOOSE" DE JUUS

Może jeszcze za darmo, co? Ha, TFU!

Splunął szanowany Sołtys i, zachowawszy wszelkie zasady dobrej etykiety, wytarł swe usta trójkrotnie w jedwabną chusteczkę. Wysokie stężenie alkoholu w ślinie czcigodnego barona ożywiło jeszcze bardziej byt z namiotu, który zdołał odsłonić jeden z zasłaniających go plakatów i ukazać się słynnemu komisarzowi. Był to widok koszmarny, szkarada-parodia ludzkiej formy, anorektyczne magnum opus, półtora metrowy straszyk, ledwo-żywy model układu kostnego. Jednym słowem: artysta.  

... i w ten oto sposób moi drodzy Towarzysze zdobyłem ten oto plakat "PARTIA STEREM", który poniżej prezentuję. Co do historii, to być może zostanie uzupełniona, być może nie, czas pokaże.


No przepiękny. Nic dodać nic ująć.
42  Kategoria ogólna / Administracja forum / Odp: Strona z przyszłości : Września 01, 2021, 12:10:51
Jeszcze jak. Posiadamy jeszcze tamtą poprzednią stronę?
43  Kategoria ogólna / Plac Joksopolitański / Odp: Projekt loli : Września 01, 2021, 12:09:34
Wspaniała robota. Proszę nie stracić motywacji i zrobić wszelkie nominały. Aktywność czasem jest mniejsza, a takie banknoty byłyby już na zawsze.
44  Kategoria ogólna / Plac Joksopolitański / Odp: Projekt loli : Sierpnia 29, 2021, 11:34:03
Mam jeszcze pytanie do wszystkich obywateli: jak myślicie, jakie obiekty z ZSKHiW mogłyby się znaleźć na banknotach? Mi osobiście niewiele takich miejsc przychodzi do głowy, ale może towarzysze mają jakieś pomysły.

Kolos z Żuław.
45  Kategoria ogólna / Plac Joksopolitański / Odp: Projekt loli : Sierpnia 26, 2021, 11:32:10
Towarzysze... spojrzałem w otchłań i ujrzałem zbyt wiele dziwnych obrazów, ale oczywiście nieskalaną żadną deformacją twarz Wielkiego Sternika również odnalazłem. Po tych poszukiwaniach moje życie już nigdy nie będzie takie samo.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 188
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.136 sekund z 19 zapytaniami.