Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Października 24, 2021, 07:54:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Trwa ankieta w sprawie wyboru hymnu państwowego
 
  Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Kategoria ogólna / Przywitaj się / Odp: Witam! : Czerwca 13, 2021, 07:20:34
Nasze programy nawet kiedyś współpracowały. Swego czasu pomogliśmy w demontażu jednej z waszych stacji. obecnie program nie działa, ale słyszałem, że Arbuz ma co do niego plany.
No nasz się od tego czasu mocno rozwinął... możemy Was zaprosić np. na Księżyc albo i dalej. Naszych baz orbitalnych (znacznie bardziej nowoczesnych niż ta stara), strzegą teraz pojazdy bojowe... jednak biorąc pod uwagę działaność Ametysta w Bialenii (na najwyższych stanowiskach) i tutaj, to raczej do siebie strzelać nie będziemy - co najwyżej w spólnie do kogoś. Możemy zacząć współpracę, może znajdziemy razem jakieś "ufoludy" do odstrzelenia?

Inna sprawa, że my pomogliśmy swego czasu w zejściu z tego świata Laszkowi Młynariewowi, ale jak widzę na szczęście zmartchwywstał.  Duży uśmiech
2  Kategoria ogólna / Przywitaj się / Witam! : Czerwca 13, 2021, 11:26:34
Ponieważ zostałem poproszony o przedstawienie...

Proszę o weryfikację: S-73pRmYwk
Witam Pana serdecznie, proszę wybaczyć za prośbę w tak niestosownym miejscu, ale czy mógłby Pan się nam przedstawić? Z miłą chęcią bliżej Pana poznamy.

... to zrobię to we właściwym wątku.

Ronon Dex... urodzony w Mikroświecie jakoś tak na początku stycznia 2014 (dokładnej daty nie pamiętam, ale jak uruchomimy ponownie stare, historyczne forum Republiki Bialeńskiej to pewnie odnajdę).

Mieszkaniec Republiki Bialeńskiej... tamtejszy Dowódca Sił Zbrojnych (ich opis jest w większości umieszczony na naszej stronie głównej), w zasadzie od początku ich istnienia i z pewnymi przerwami (na nieobecnośc w Mikroświecie) pełnie te obowiązki do dzisiaj. Obecnie również Wiceprezydent w czasie prezydentury Ametysta Faradobusa. Ponadto prowadzę tam trochę innych działań np. zarządzam Departamentem Lisewskim, działam w regionie o nazwie Rzesza Bialeńska - również u boku Ametysta. Ostatnio byłem zmuszony objąć zarządzanie regionem zwanym Dżamahirija Bialeńska. Zajmuje się również różnymi przedsiębiorstwami, ze szczególnym naciskiem na zbrojeniowe czy lotnicze.

Generalnie działam głównie w zakresie mikronacyjnych militariów (też na Wydziale Wojskowym Uniwersytetu Bialeńskiego), trochę w zakresie badań v-kosmosu bo obecnie podlega to pod nasze Siły Zbrojne - biorąc pod uwagę, że ZSKHiW idzie trochę w kierunku fantastyki to chyba nawet podejście do tematu pasujące.

Trochę bawię się też graficznie w tworzenie map czy odznaczeń lub mundurów wojskowych.

Poza Republiką Bialeńską działam niewiele... w zasadzie tylko trochę w Palatynacie Leocji. Z ZSKHiW miałem już do czynienia w przeszłości choć raczej jako przeciwnik - bo kilka lat temu zabawiliśmy się krótko w małą "wojenkę". Jednak z racji dość bliskiej współpracy z Ametystem od pewnego czasu - teraz to już raczej jako przyjaciel Waszego Kraju.
3  Kategoria ogólna / Administracja forum / Odp: Rejestracja w Stemplu : Czerwca 08, 2021, 04:49:12
Proszę o weryfikację: S-73pRmYwk
4  Instytucje / Narodowy Komisariat ds. Sił Zbrojnych / Odp: Królewskie Siły Lądowe : Czerwca 06, 2021, 04:16:19

Cytuj
Na wzór bialeński można by też opracować gotowe wzorce poszczególnych typów oddziałów i związków taktycznych.

Krótko mówiąc opracowałbym następujące wzorce:

- dywizja pancerna
- dywizja piechoty
- dywizja zmotoryzowana
- brygada obrony terytorialnej
- brygada pancerna
- pułk piechoty

Jakby co (było takie zaopotrzebowanie) to nawet pewne sugestie bym miał...Strony: [1]
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 20 zapytaniami.