Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 16, 2022, 08:10:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: FAQ  (Przeczytany 9192 razy)
Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6859Zobacz profil
FAQ
« : Września 24, 2012, 03:12:55 »

FAQ
Bowiem wiesz, że nic nie wiesz!


            Powitać nielegalnego imigranta. Według dostarczonej mi dokumentacji próbowałeś/próbowałaś/próbowałoś przekroczyć granicę między terenami niczyimi, a naszym zacnym socjalistycznym królestwem i wtedy złapała Cię straż graniczna. Że co? Że niby spałowali? Wydaje Ci się. Siniaki? To efekt autosugestii, w naszym mon-socjalistycznym raju nie pałują.
            Słuchaj, jestem kapral Bonifacy i mam przekazać Ci wszystkie potrzebne do przeżycia w tym kraju przez chociaż godzinę informacje. Potem Cię wypuścimy. Gorzej niż do mnie trafić nie można, ale to pozytyw, bo potem to już z górki. Czy oddamy Ci twoje pieniądze? Buehehehehehehehehhe- Odwraca się w kierunku weneckiego lustra- Słyszałeś Edek? Kasę chce odzyskać, skąd się tacy ludzie biorą? Nie mam zbytniej ochoty odpowiadać na losowe i durne pytania jakiegoś nielegala, więc mam przygotowaną listę najważniejszych, fragmenty rozmowy z moim pierwszym imigrantem, więc łaskawie przestań się wiercić i ssać te swoje brudne paznokcie, bo mnie to rozprasza. Uwaga, czytam!

Ogólne
Co to są te mikronacje?
Najgłupsze i najważniejsze w sumie pytanie. Poprawniejszą nazwą są wirtualne państwa. Jesteśmy internetowymi społecznościami kręcącymi się najczęściej wokół jakiegoś forum (co to forum to chyba wiesz). Naszym podstawowym celem jest tworzenie czegoś w rodzaju państwa mającego swoje struktury centralne i lokalne, a także niezależne organizacje typu Fundacja Ochrony Praw Granitu, Bo Granit Też Człowiek. Niektóre mikronacje silą się na powagę i szybko zmieniają się w środowisko Grzybów, ale my raz robimy coś konkretnego, a raz kompletnie jaja sobie robimy. Dla nas najważniejsza jest zabawa.
Grzybów?WTF?
Grzyby/Leśne Dziadki to tajemnicza grupa mutantów, którzy byli w v-świecie chyba jeszcze za zaborów. Są smętni, mają wielometrowe brody i z powodu niepowodzeń życia realnego próbują przelać swe frustracje w internet. Najczęściej siedzą pojedynczo w dawno umarłych mikronacjach snując marzenia o niemożliwym powrocie dawnej potęgi. Nienawidzą młodych i aktywnych mikronacji takich jak my i próbują nam zaszkodzić jak tylko się da. Najwięksi szkodnicy v-świata.
Z czego składa się v-świat?
Mogę mówić tylko o tym polskim mającym nazwę własną Polin. Składa się z Leśnych Dziadków i ich Grzybowych Dolin, nielicznych normalnych mikronacji, co ciekawe najczęściej wesołych i yoyonacji. Pod względem geograficznym dzieli się na kilka kontynentów ogólnie uznanych i kilka nieuznawanych. Wszystkie śmiesznie nawiązują do jakichś realnych lądów. Nie ma sensu pisać ich wszystkich nazw, zatem napiszę tylko jak zwą nasz kontynent należący do tych pierwszych i mający aż dwa wybrzeża Chorwacji!: Ostia.
Grzybowe Doliny, normalne mikronacje, yoyonacje? Czym to się różni?
Jest rzecz w dużej mierze subiektywna, jednak najważniejsze w wirtualnych państwach są aktywność i poziom. Aktywność to jak przypuszczacie ilość postów i działających obywateli, zaś poziom dotyczy jakości tego co podczas tejże aktywności powstaje.
-Yoyonacja to mikronacja o niezależnie od stopnia aktywności niskim poziomie. Przeważnie prowadzone są przez dzieci chodzące do szkoły podstawowej, które nie poznały jeszcze sztuki tajemnej ortografii. Unikać no chyba, że chce się ich potrollować i zobaczyć śmieszne reakcje.
-Grzybowa Dolina to mikronacja mająca pewien poziom, najczęściej istniejąca kilka lat i często bardzo rozwinięta technicznie. Czar pryska gdy zaglądamy na forum i odkrywamy, że w ciągu ostatniego miesiąca było kilka postów pomijając spam botów. Czasem znajduje się tam jeden lub dwa Leśne Dziadki, którzy uważają, że są niesamowicie silni i godni szacunku, a dwuletnia stagnacja to tylko przejściowe problemy. Nie warto, bo przy próbie reanimacji jest kupa roboty, a Grzyby nagle stwierdzą, że to spisek mający na celu odsunięcie ich od władzy.
-Jak zapewne przypuszczacie normalne mikronacje to te mające poziom i aktywność powyżej niskiego.
Wykres zrobiony specjalnie dla Ciebie imigrancie Ty nielegalny Ty:


Ale się rozgadałeś. Może tak krótko o Ostii?
Przecież na niej jesteśmy i musiałeś/łaś/łoś trochę po niej połazić. To zwykły powszechnie uznany kontynent. Inna popularna nazwa to Kontynent Wchodni. ZSKHiW ma na nim pozycje przede wszystkim śródlądową, acz posiada teren nadmorski. Dodam jeszcze, że na południe od nas są Austro-Węgry, Grzybowa Dolina, od wchodu Dzikie Ordy nazywające siebie Republiką Victorii, niegdyś Yoyonacja i dyktatura, choć aktualnie rokują nadzieję na poprawę, Za terenami niczyimi na północnym zachodzie jest Trizondal, raczej normalna mikronacja, ale to my jesteśmy najlepsi i już. W przeciwieństwie do ZSKHiW jest w niej więcej powagi.
To tyle co trzeba wiedzieć.

ZSKHiW

Czym jest ZSKHiW?
Jesteśmy Zjednoczonym Socjalistycznym Królestwem Hirschbergii i Weerlandu, sama nazwa wiele mówi. To monarchosocjalistyczny raj gdzie pola skażone, dziewki nie dają,  słońce świeci wyjątkowo mocno paląc Twą skórę, zaś czas wśród męk i beznadziei płynie wolniej. Nie ta się tu żyć, a jesteśmy pełni życia. Tu postanowiłeś przybyć i być może tu zostaniesz odszukując prawdziwą radość jaką żaden inny system nie zapewni. Dzięki socjalizmowi podatki wysokie i przemysł państwowy, dzięki monarchii sądownictwo upolitycznione i weselsze niż niejeden cmentarz, a federacja zapewnia nam sporo kłótni jak wielką autonomię ma jaki region. Tym jest ZSKHiW. No tak dodam, że czasem jest poważnie, bo same żarty by znudziły.
Jak powstało i dlaczego?
Powstało tak o, bo sobie o mikronacjach poczytaliśmy, powstało dla jaj, zabawy i samodoskonalenia się.
Co mam robić?
Załóż konto imigrancie i napisz w dziale powitalnym. Powiedz Laszkowi, by nie gwałcił tyle. Najlepiej wdaj się w rozmowę z obywatelami, popytaj co warto aktualnie przejrzeć na forum, powypowiadaj się w wątkach. Co z tego, że jeszcze się nie znasz, każdy z nas na początku się nie znał. Znajdź sobie miejsce zamieszkania w którejś z guberni, później wybierz naród, tą ostatnią decyzję warto zostawić na trochę później, bo wymaga rozeznania w obywatelach.
Narodowość?
ZSKHiW nie posiada jednego narodu, są trzy główne. Dwa powiązane ze sobą etnicznie, jeden wywodzący się od drugiego i trzeci, osobny.
-Weerlandczycy to uchodźcy z legendarnego Prawdziwego Weerlandu, z założeń konserwatywni i ceniący tradycje, ale wszyscy aktualni obywatele tej narodowości prezentują po części inny styl życia. Germańskie brzmienie narodowości jest mylące i pomijając legendy nie znamy jego pochodzenia.
-Hirschbergowie to naród wywodzący się ze zgermanizowanych Weerlandczyków. Właściwie to chcieli być jeszcze bardziej weerlandcy, bowiem według legend nazwa Weerland została nadana przez samego Prabudzimira będącego istotą boską. Dlatego Germanie byli po części traktowani jako jego wysłańcy. Naród spokojny i ogólny, bez skrajności zarówno w teorii jak i w praktyce.
-Aralczycy niegdyś mający własną mikronację mieszkają na odosobnionej wyspie od której wywodzi się ich nazwa, potomkowie łowców piratów. Cenią niezależność w teorii i w praktyce.
Rozumiem, narody, ale z czego składa się ZSKHiW i gdzie zamieszkać?
ZSKHiW ma cztery gubernie:Aralską, Weerlandzką, hirschberską i Bździszewo. Nie mam mapy Aralii, ale jest mająca pozostałe gubernie:
Klik!
Nie mogę Ci powiedzieć gdzie zamieszkać, to znaczy wybierz Gubernię Weerlandzką i jej Narodowość! Obalmy razem Laszka i wywołajmy wojnę domową! Będzie fajnie!
Jestem obywatelem?
Żeby otrzymać obywatelstwo trzeba się wykazać jakimiś postami i kilkudniowym pobytem. Jeśli Król wytrzeźwieje i uzna Cię za osobę godną to do Ciebie napisze.
Na co mam uważać?
-W naszym kraju jest zabronione noszenie krawatów. Nie pisz o nich i nie dawaj w avatarze, bo to się może skończyć głupawym procesem, a w te po przynajmniej dwóch miesiącach pobytu w ZSKHiW lepiej się wciągnąć.
-Jeżeli masz mniej niż metr trzydzieści wysokości czyli jesteś karłem/karlicą uważaj na Laszka. To zdegenerowany człowiek i miał proces o seryjne wykorzystywanie karłów w ramach sekty kultu kurdupla.
-Jeśli osiedlasz się na wschodzie ZSKHiW to uważaj na koczowników z Dzikich Ord, groźne to to nie jest, ale może coś splądrować.
Czy jest coś jeszcze co trzeba wiedzieć?
Wulgaryzmy jak już to wyraźnie uzasadnione. Do tego w ZSKHiW panuje wszechbudzimiryzm i lepiej z nim nie walczyć tylko poczytać i przyjąć. Nie mamy kodeksu karnego tak jak każdy cywilizowany kraj. To w sumie tyle.

Ale byłem wtedy miły. Głupota młodzika, do Was nie można być miłym bo sobie ubzduracie, że … że coś! Dobra rozkuć ją/go/onego i wypuścić. Życzę powodzenia, przyda się. Jak czego nie wie to popytać przechodniów.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2012, 06:04:08 wysłane przez Mistrz Budzimir VII » Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz DerikorArkadiusz II Filip
Słońce Ludów
*******

Posłuch 6
Offline Offline

Wiadomości: 11613


Audiencja GG- 28373368, Steam- Starożytni Rosjanie


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Września 24, 2012, 03:27:40 »

Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nam za złe żartów. To specyficzny element ZSKHiW i nie należy brać sobie wszystkiego do serca. Mrugnięcie
Zapisane

(-) Arkadiusz II Filip von Wettyn od Rzepichy z Faradobusów
Król Hirschbergii i Weerlandu, Półksiążę Aralii, Lord Aleksandrowski,
Naczelny Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Dobrodziej Wszystkich Aralskich Dzieci,
Pan na Arkopolis, Palikotau, Ulaanbaatar, Złotopolicach, Kastlu itp. itd.
Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6859Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Września 24, 2012, 07:10:50 »

Laszk się chyba nie obraził. Sam FAQ zatwierdził.
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz DerikorJoksymil I
Król Odrodzonej Hirshbergii
Aktywista
***

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 648Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopada 19, 2012, 10:44:58 »

A fakju to brzydkie słowo jest!
Zapisane

(-) Król Joksymil Faradobus

Prawowity Król Hirschbergii i Weerlandu,
drugi i najstarszy żyjący syn Króla Ferdynanda Wielkiego,
Arkadiusz II Filip
Słońce Ludów
*******

Posłuch 6
Offline Offline

Wiadomości: 11613


Audiencja GG- 28373368, Steam- Starożytni Rosjanie


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Listopada 19, 2012, 04:15:47 »

Sam jesteś brzydkie słowo.
Zapisane

(-) Arkadiusz II Filip von Wettyn od Rzepichy z Faradobusów
Król Hirschbergii i Weerlandu, Półksiążę Aralii, Lord Aleksandrowski,
Naczelny Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Dobrodziej Wszystkich Aralskich Dzieci,
Pan na Arkopolis, Palikotau, Ulaanbaatar, Złotopolicach, Kastlu itp. itd.
Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6859Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopada 19, 2012, 04:24:32 »

Powiało poziomem  Duży uśmiech
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz DerikorKatha Joanna de Vill
Przodownik
**

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 409Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipca 20, 2014, 11:00:27 »

Jestem zakochana w tym tekście od jego powstania, naprawdę <3
Zapisane
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 15
Offline Offline

Wiadomości: 5232Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Lipca 21, 2014, 08:22:30 »

Pisaliśmy o Grzybach zanim to było modne.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 15
Offline Offline

Wiadomości: 5232Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lipca 24, 2014, 11:45:32 »

Wykres zniknął, jakby kto nie zauważył.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6859Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Lipca 25, 2014, 12:35:00 »

A to paskudny imejdższak! Jutro wrzucę na dysk google i będzie wszystko grało.
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz DerikorIgnacy Hrabia Zawisza
Pułkownik wojsk desantu powietrznego
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 85


Semper Fidelis


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 01, 2014, 09:35:40 »

Wykres zniknął i nie ma go. Skandal
Zapisane

"Ja w żadnym razie broni nie złożę, munduru nie zdejmę..." mjr. Dobrzański "Hubal"
"Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." J. Beck
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" (Rz 12)
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 15
Offline Offline

Wiadomości: 5232Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Sierpnia 07, 2021, 06:39:28 »

Kiedyś stworzyłem coś takiego to może dorzucę na roboczo.

Co to jest za miejsce?

Znajdujecie się na forum państwa to jest na terenie Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirschbergii i Weerlandu (w skrócie: ZSKHiW).

Co to jest za Królestwo?

Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu jest jednym z polskich państw wirtualnych, określanych czasem mianem mikronacji. Są one rodzajem społeczności internetowej symulującej państwo ze wszystkimi jego strukturami społecznymi i gospodarczymi. Obecnie w polskim internecie działa około kilkunastu tego rodzaju grup.

Podstawowe informacje na temat samej idei mikronacji znajdziecie tu:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirtualne_pa%C5%84stwo
https://micropedia.fandom.com/wiki/Wirtualne_pa%C5%84stwo

Pod względem narracyjnym polskie mikronacje dzielą obszar (planetę) nazywana Mikroświatem, V-Światem, Światem Wirtualnym albo Polinem. Podzielony jest on na kilka kontynentów. Jedna z bardziej aktualnych map polskiego Mikroświata możecie znaleźć tu.

Niektóre mikronacje wprost wzorują się na istniejących i historycznych państwach realnych (np. ZSKHiW graniczy od południa z Monarchią Austro-Węgierską). My stawiamy raczej na własną inwencję luźno inspirując się realem.

Jak w to się gra?

Bardzo różnie - niektóre mikronacje posiadają rozbudowane strony i własne systemy gospodarcze, ale większość aktywności odbywa się na forum internetowym. Tak też jest w przypadku ZSKHiW. W ostatnim czasie nasze forum uległo długotrwałej awarii, a jego przywrócenie nastąpiło stosunkowo niedawno. Aktualnie władze państwa przymierzają się do stworzenia nowego, lepszego i bardziej atrakcyjnego forum oraz strony internetowej oraz porządkują najcenniejszy materiał zgromadzony na starym forum. Jeżeli ktoś z Was chciałby pomóc w tym procesie lub zna osoby technicznie kompetentne - dawajcie znać! Każdy nowy mieszkaniec jest na wagę złota.

Pewna część naszej aktywności odbywa się na fejsbukowym fanpejdżu (Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu) oraz na grupie Jedyna Legalna Partia.

Królestwo socjalistyczne ? ? ?

ZSKHiW powstało w 2010 roku jako pierwsze w polskim internecie państwo wirutalne budowane na fundamencie monarchosocjalizmu. Ideę tę trudno jednolicie opisać: niezbadane są bowiem ścieżki monarchosocjalizmu. Na pewno jego charakterystyczną cechą jest zasada wszechszlachetnosci - wszyscy obywatele tworzą Lud Szlachecki, który jest wspólnotą równych ludzi, spośrod których każdy posiada tytuł szlachecki. Oczywiście możliwe jest uzyskanie wszelkiego rodzaju orderów, stopni wojskowych czy tytułów honorowych (hrabia, baron), których posiadaczy określa się mianem "szlachty nienormalnej".

Pod względem ustrojowym ZSKHiW jest państwem demokratycznym: głową państwa jest elekcyjny Król, ale faktyczna władza wykonawcza należy do Premiera i kierowanej przez niego Rady Komisarzy Narodowych. Władzę ustawodawczą sprawuje Rada Najwyższa (parlament), zastępowana chwilowo przez Szlachecki Kolektyw Decyzyjny, w którego skład może wejść każdy chętny. Jedyna Legalna Partia, siła przewodnia Ludu Szlacheckiego, jest w praktyce luźnym związkiem niezależnych od siebie stronnictw politycznych, które posiadaja pełną swobodę działania.

Jeżeli chodzi o podział administracyjny to ZSKHiW jest państwem federalnym składającym się z trzech autonomicznych guberni.

Kto zamieszkuje ZSKHiW?

W naszym kraju żyją przedstawiciele kilku narodów i ludów, z których większość posiada własne gubernie. Kolebką państwowości jest położony na południu Weerland - rolnicza kraina w klimatach słowiańskiego fantasy. Jej gospodarka opiera się na pędzeniu bimbru i wydobywaniu węgla z biedaszybów, a kulturowo panuje tu specyficzny zamordyzm.

Na północy leży Hirschbergia - najbardziej zurbanizowana i rozwinięta gospodarczo gubernia zamieszkiwana głównie przez naród hirschberski. Tworzą go potomkowie zgermanizowanych Weerlandczyków oraz plemion germańskich. To tu znajduje się stolica państwa - Hirschberg-Joksopolis. Gospodarka opiera się na kopalniach cukru i produkcji podróbek. Gubernią tą zarządza bezpośrednio Król.

Najrozleglejsza terytorialnie, a zarazem najmniej liczebna jest Gubernia Zachodnia. Jest to tak naprawdę jeden wielki step zamieszkiwany przez niemieckojęzycznych koczowników. Jedynymi charakterystycznymi punktami są industrialne miasto Bździszewo, miasteczo Zweiblocke oraz tajmniczy Ośrodek Reedukacyjno-Wypoczynkowy "Słoneczko".

ZSKHiW posiada też nadmorską eksklawę o nazwie Żuławy Rzeżusze. Jest ona formalnie częścią guberni hirschberskiej. Znajduje się tam główny port morski oraz siedziba floty wojennej. Ponadto w skład państwa wchodzi zamorska kolonia - Aralia.

Czy ZSKHiW posiada armię?

Jeszcze jak! Jej pełna nazwa to Powszechne Bojówki Ludu Szlacheckiego "Samoobrona". Dysponują one m.in. eskadrami smoków, zdezelowanymi okrętami, a w planach jest budowa sił złożonych z tramwajów pancernych.

Jak uzyskać obywatelstwo?

Składając wniosek na biurku Króla. Powinien on zawierać następujące dane:

a) Wirtualne imię i nazwisko wnioskodawcy (jeżeli nie masz na nie pomysłu - daj znać! pomożemy wymyślić coś klimatycznego)
b) Wirtualne miejsce zamieszkania wnioskodawcy (przynajmniej gubernię, w której będziesz chciał(a) zamieszkać
c) Informacje o posiadanych obywatelstwach państw obcych.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
****

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1420Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Sierpnia 07, 2021, 09:32:19 »

Brakuje tu sporej ilości rzeczy bez których początkującemu będzie bardzo trudno, np informacji o prowadzeniu finansów i konieczności płacenia za rzeczy które sie buduje. Informacji o oferowanych nowym miejscach pracy i o tym jak zacząć funkcjonować, co pisać, jak sie wdrożyc. Przydałoby sie jeszcze by kazdy nowy dostawał swojego mentora.
Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 15
Offline Offline

Wiadomości: 5232Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Sierpnia 08, 2021, 01:43:24 »

No tak, dlatego ja to wrzucam i poddaję pod dyskusję. Zatem należy dodać pytanie o pieniądze i odnośnik do pośredniaka. Czy coś jeszcze? Może coś o tworzeniu własnej tożsamości?
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Tobiasz von Richtoffen-Deithven
Człowiek Pracy
****

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 2837Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Sierpnia 10, 2021, 01:38:44 »

No tak, dlatego ja to wrzucam i poddaję pod dyskusję. Zatem należy dodać pytanie o pieniądze i odnośnik do pośredniaka. Czy coś jeszcze? Może coś o tworzeniu własnej tożsamości?

Jakieś obrazki to w dzisiejszym świecie moim zdaniem podstawa.
Zapisane


Budowniczy Dzisiejszej Jakości Żuław Rzeżuszych
Jarl Soligt
Sołtys Roterhirschbergu
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 19 zapytaniami.