Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Stycznia 23, 2022, 04:01:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprawa nr 8 [Monde vs ZSKHiW/MN]  (Przeczytany 437 razy)
Arkadiusz II Filip
Słońce Ludów
*******

Posłuch 5
Offline Offline

Wiadomości: 11615


Audiencja GG- 28373368, Steam- Starożytni Rosjanie


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Stycznia 14, 2013, 05:40:04 »

Wyrok w imieniu Narodów Hirschberskiego, Weerlandzkiego, Aralskiego oraz Nielegalnych Imigrantów.

Wydany dnia 14. stycznia 2013 roku w Hirschberg-Arkopolis

Sąd po rozpatrzeniu Sprawy 8 z powództwa Ericka Monde-Kovacs postanawia uznać, iż Milicja Narodowa nie przekroczyła swoich uprawnień zatrzymując Powoda oraz przekroczyła zakres swych uprawnień dokonując rewizji w siedzibie Aralskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej.

Jednocześnie nakazuje się Rządowi ZSKHiW dokonać wpłaty kwoty dwudziestu pięciu milionów loli na konto Guberni Aralskiej lub na konto Fundacji Białej Róży. Jednocześnie nakazuje się tow. Laszkowi Młynariewowi wpłatę kwoty piętnastu tysięcy loli na konto bankowe wskazane przez władze Aralskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej.

Uzasadnienie:

 Sąd uznał, iż istniały przesłanki do aresztowania tow. Monde w celu jego przesłuchania, zwłaszcza że aresztowanie było krótkotrwałe i miało charakter prewencyjny. Towarzysz Monde kilkakrotnie podejmował działania, które miały na celu złamanie prawa ZSKHiW poprzez m.in. łamanie Ustawy o Siłach Zbrojnych ZSKHiW czy łamanie prawa administracyjnego. Aralski Front Młodych początkowo miał w swym statucie zapisaną możliwość aresztowania osób fizycznych co czyniło go policją porządkową. Na podstawie Ustawy o podziale administracyjnym ZSKHiW istnienie takowych formacji podległych władzom samorządowym jest obecnie niedozwolone. Podobnie bezprawne było wprowadzenie godziny policyjnej na terenie Guberni Aralskiej. 
  Jednocześnie nie istniały przesłanki do tego, iż ASPR jest powiązana formalnie z AFM lub innymi nielegalnymi wówczas organizacjami. Zwłaszcza, iż tow. Erick Monde-Kovacs jest jedynie szeregowym członkiem rzeczonej partii. Nie ma także znaczenia fakt, że Erick Monde został zatrzymany w jej siedzibie.
  Sąd uznał, iż miliard loli jest kwotą zbyt wygórowaną i nieadekwatną. Jednocześnie umożliwiono wpłatę grzywny w wysokości 25 milionów loli na konto FBR jako organizacji wspierającej kulturę aralską. Dodatkowo obciążono kwotą 15 tys. loli marsz. Laszka Młynariewa jako DG Milicji Narodowej.

(-) Arkadiusz Filip

Dziękuję wszystkim! Do domu a komentarze tam gdzie trzeba.
Zapisane

(-) Arkadiusz II Filip von Wettyn od Rzepichy z Faradobusów
Król Hirschbergii i Weerlandu, Półksiążę Aralii, Lord Aleksandrowski,
Naczelny Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Dobrodziej Wszystkich Aralskich Dzieci,
Pan na Arkopolis, Palikotau, Ulaanbaatar, Złotopolicach, Kastlu itp. itd.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.