Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Stycznia 21, 2022, 03:44:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koleje Trizondalskie TriBahn Oddział na Żuławach Rzeżuszych  (Przeczytany 480 razy)
Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Numer gg: 48274042

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Sierpnia 03, 2015, 09:58:05 »

Przyzwyczailiśmy się do bardzo zindywidualizowanej pracy przedsiębiorstw tego rodzaju. Sam spróbuję się zastanowić nad współpracą ale kiedy się zbiorę do zastanawiania? Tego nikt nie może być pewien.

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW, Lord Grabben, Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego, Geniusz Troski o Człowieka, Krwawy Kursor - Pogromca Botów
Dziabaducha,
(-) gen-mjr dr Ciecierad hrabia Ciecieląg

Marcel Hans
Moderator
Człowiek Pracy

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Sierpnia 03, 2015, 10:56:14 »

Ach to dlatego tak ciężko znaleźć chętnych Chichot
No a jeśliby stworzyć państwowego / regionalnego (prowincjonalnego) przewoźnika i po prostu KT TriBahn miałyby w nim jakieś udziały. Ewentualnie KT TriBahn zlicytowałyby część udziałów do Oddziału na Żuławach i po zlicytowaniu przemianowano by się (na bardziej ZSKHiW-owską nazwę) i właściciele podejmowali by jakoś kolektywniej decyzje lub każdy miał by swoją broszkę w takiej firmie?

(-) Marcel Hans
Ciecierad Ciecieląg
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Sierpnia 04, 2015, 06:51:37 »

Tak czy tak, do tego potrzeba aktywności. Sam nie mam oczywiście nic przeciwko, a znając moje problemy z popadaniem w długi(bynajmniej nie przez niegospodarność, po prostu zacząłem swoją działalność prowadzić po części tak, jak chciałbym żeby była prowadzona w planowanym przeze mnie systemie gospodarczym, a że uwzględnienie nagle zaległych wydatków z kilku miesięcy, którymi wcześniej nikt nie zawracałby sobie głowy sprawiło, że ogromnie się zadłużyłem) może nawet chętnie skorzystam z możliwości nabycia udziałów, bo w mojej sytuacji każdy dodatkowy dochód może się przydać. Mimo wszystko, muszę przy tym uporządkować jeszcze trochę zaległych spraw i dopiero wtedy będę mógł się nad tym dogłębniej zastanowić.

Dyrektor IBW, Lord Grabben, Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego, Geniusz Troski o Człowieka, Krwawy Kursor - Pogromca Botów
Dziabaducha,

Marcel Hans
Moderator
Człowiek Pracy

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Sierpnia 04, 2015, 08:33:03 »

Problemem KT TriBahn jest, że nie mamy zbyt wiele kapitału. Co do podziału na akcję ,to jeśli będzie więcej chętnych, w tym Państwo (kto tutaj reprezentuje skarb państwa?), to jak najbardziej mogę obmyślić odpowiedni plan sprzedaży.

(-) Marcel Hans
Ciecierad Ciecieląg
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Sierpnia 04, 2015, 09:40:02 »

Problemem KT TriBahn jest, że nie mamy zbyt wiele kapitału.

Gubernia Zachodnia ma 300 loli na koncie, więc wiem, co to znaczy nie mieć zbyt wiele kapitału. Prywatnie mogę coś dorzucić. Możliwe też, że Partia Równych Ludzi zdoła dopomóc(nawet bardzo możliwe, bo od kilku miesięcy Mieńszewicki Fundusz Przodowników Pracy gromadzi pieniądze). W razie nagłej potrzeby można też zasięgnąć do dotacji gubernialnych w którejś z guberni.

kto tutaj reprezentuje skarb państwa?

Rada Komisarzy Narodowych... znaczy też ja, bo zgodnie z konstytucją czerwcową jestem jej uosobieniem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2015, 09:43:55 wysłane przez Ciecierad Ciecieląg » Zapisane

Dziabaducha,

Marcel Hans
Moderator
Człowiek Pracy

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Sierpnia 05, 2015, 09:02:36 »

Nie no, mamy 700 tys. loli, ale nie wiem ile to jest dużo w ZSKHiW Chichot

To może Rada Komisarzy Narodowych by wzięła udział w tym wykupie?

(-) Marcel Hans
Ciecierad Ciecieląg
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Sierpnia 05, 2015, 09:25:21 »

Właściwie to czemu nie? Kiedy firma będzie gotowa do wszystkich ,,przekształceń"?

Dziabaducha,

Marcel Hans
Moderator
Człowiek Pracy

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Sierpnia 05, 2015, 09:32:47 »

Jeśli mam być szczery, to po prostu nie wiem... Mam trochę realnych obowiązków i muszę się zastanowić jak to wszystko zorganizować. Dyskusja tutaj też wpływa na tempo prac.

Taki pierwszy rzut działania:
1. Spisanie taboru, który KT TriBahn wprowadzą do spółki
2. Spisanie pracowników KT TriBahn Oddział Żuławy Rzeżusze
3. Określenie propozycji współpracy nowego konsorcjum z Kolejami Trizondalskimi TriBahn (tymi trizondalskimi)
4. Wyprzedaż 50% akcji dla inwestorów (czy może więcej lub mniej, co sądzicie)?
5. Podpisanie umów na dzierżawę i zarząd infrastrukturą kolejową w ZSKHiW

Gdzieś jeszcze trzeba wymyślić nową nazwę dla konsorcjum, która będzie nawiązywać do tego, że będą to koleje ZSKHiW. Może ankieta albo jakaś osobna dyskusja na to?

(-) Marcel Hans
Ciecierad Ciecieląg
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Sierpnia 05, 2015, 10:38:31 »

Ankieta to dobry pomysł. Dla jej większego zasięgu, proponuję zamieścić ją na Placu Joksopolitańskim. Na tę chwilę nie mam pomysłu na nazwę ale jutro postaram się jakąś zaproponować.

Dziabaducha,

Marcel Hans
Moderator
Człowiek Pracy

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Września 09, 2015, 05:51:00 »

Wszystko stanęło w cholerę. W chwili obecnej jeszcze pod starą marką KT TriBahn podjęło następujące czynności:
1. Konkurs na nazwę (trwa ankieta)
2. Budowa linii kolejowej w Kaltvodka (stoi, bo nie ma decyzji urzędowej i czasu ja nie mam)
3. Otwarcie połączeń autobusowych w G. Zachodniej (stoi, bo nie ma danych i czasu ja nie mam)

(-) Marcel Hans
Ciecierad Ciecieląg
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Września 12, 2015, 06:23:48 »

Z pewnością ukarani zostaną wszyscy winni opóźnień w Guberni Zachodniej. Służby już się nimi zajmują.

Dziabaducha,

Marcel Hans
Moderator
Człowiek Pracy

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Września 13, 2015, 04:53:59 »

Może nasze akcje pójdą w górę, skoro planowane jest uruchomienie międzynarodowego portalu transportowego, w którym swój udział będzie miał także nasz przewoźnik!

(-) Marcel Hans
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.274 sekund z 23 zapytaniami.