Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 24, 2022, 01:36:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bazar stanowisk!  (Przeczytany 4228 razy)
Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

« Odpowiedz #135 : Stycznia 31, 2013, 07:39:19 »

Zamiast walić wzruszającej przemowy o braku czasu od której i Gierkemiasz by się rozpłakał może odniesiesz się do tego co napisałem? Bo ciągle piszesz to samo i już na mnie nie działasz. Rok tego gderania to o rok za dużo. Biedny stłamszony Septimus ludzkości nie uratował, bo raz na kilka dni wysyłałem mu wiadomość: 'Pisz na forum' i teraz mi nigdy nie wybaczy.

Skoro nie masz czasu to po co żądasz kolejnych stanowisk? Rzekoma ,ambicja', której przez ostatnie pół roku krzty nie ujrzałem istnieje tylko kiedy chcesz ocalić stołek. Trzymanie miesiącami wniosków, nie prowadzenie statystyk oraz absolutny brak jakichkolwiek pomysłów: tak wyglądało Twoje piastowanie tego stanowiska, stanowiska o które teraz się ubiegasz.

Zarzucasz mi odstraszanie nowych obywateli, a sam prześladujesz Ciecierada utrudniając mu jak się da zbudowanie zwykłego szałasu. Zaraz wyskoczysz z Wszetopełkiem, który pojawia się raz w tygodniu w x czy y, ale żeby na Ciebie zagłosować w wyborach to pędzi jak Weerlandczyk bimber. Zapewne jako komisarz zrobisz wszystko, by nie uznać go za zmarłego.

Wisienka na torcie, zarzucenie mi rezygnacji z funkcji Archibokassy. To ja stworzyłem Parlament w obecnej formie, ja spędziłem wiele godzin nad jego zasadami, co było przed moimi zmianami widać w archiwum. Kompletny burdel niezdolny do uchwalenia czegokolwiek. Gdy już uznałem, że wszystko co mogłem zrobić dla tego stanowiska na tamtą chwilę zostało poczynione z podniesionym czołem złożyłem rezygnację, coś dla Ciebie niewyobrażalnego. Dyplomacja z kolei mnie wkurzyła, wielodniowe oczekiwanie na nic frustrowało od samego początku, ale wykonywałem swoje zadania, Tobie się spodoba.

Ty się nie wypaliłeś, bo się nigdy nie zapaliłeś. Dostałeś stanowisko komisarza ds. wewnętrznych, aby mi pomóc w ogarnięciu aralskiego kryzysu, ale nie zrobiłeś w tej sprawie absolutnie nic. Zawaliłeś, nie spełniłeś swojego podstawowego celu, więc nie gadaj bzdur, że na tym stanowisku możesz się realizować, swoimi czynami na nim wystawiłeś sobie odpowiednie świadectwo.

PS
Joksymil w miesiąc zrobił dla Bździszewa więcej niż Ty kiedykolwiek.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2013, 08:20:44 wysłane przez Mistrz Budzimir VII » Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor

Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Numer gg: 48274042

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #136 : Stycznia 31, 2013, 09:34:34 »

Nie no ludzie! Nie mieszajcie mnie w rywalizację o stanowiska! Nie wiem jak mam podchodzić do propozycji Laszka abym to ja zgłosił kandydaturę bo z różnych stron na to mogę patrzeć, jednocześnie różnie mogę podchodzić do wyceny szałasu, część osób określa ją jako ,,prześladowanie", ale ja sam nie mam powodów żeby podejrzewać Septimusa o celowe utrudnianie mi życia. Jasno określiłem swoje stanowisko w sprawie wyceny, jasno określiłem swoje stanowisko w sprawie kandydowania na różne stanowiska, tym samym pozostaję neutralny i nie chcę aby sprawy dotyczące mnie a jako że jestem neutralny były argumentami w sporach politycznych a szczególnie tych o stołek! To wszystko co miałem w tej sprawie do powiedzenia.

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW, Lord Grabben, Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego, Geniusz Troski o Człowieka, Krwawy Kursor - Pogromca Botów
Dziabaducha,
(-) gen-mjr dr Ciecierad hrabia Ciecieląg

Laszk Młynariew
Wicekról Weerlandu
Moderator Globalny
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #137 : Stycznia 31, 2013, 10:27:55 »

Ale Towarzyszu Septimusie, jak tak patrzę, to w twoim komisariacie leży kilka nierozpatrzonych wniosków. Nie najlepsza to dla ciebie rekomendacja.

http://hirshbergiaweerland.cba.pl/index.php?topic=1884.0
http://hirshbergiaweerland.cba.pl/index.php?topic=1883.0
http://hirshbergiaweerland.cba.pl/index.php?topic=1880.0

Aktualnie żywy
Regent ZSKHiW
Ataman Królewskich Sił Lądowych, Weerlandbasza,
Pan na Kaer Moher, Młynariewicach i Gnojniku
(-) marsz. Laszk diuk Młynariew h. Sauron

Krzysztof Septimus
Markiz
Moderator Globalny
Człowiek Pracy

Posłuch 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #138 : Lutego 01, 2013, 09:11:13 »

No to jedziemy:
Zamiast walić wzruszającej przemowy o braku czasu od której i Gierkemiasz by się rozpłakał może odniesiesz się do tego co napisałem? Bo ciągle piszesz to samo i już na mnie nie działasz. Rok tego gderania to o rok za dużo. Biedny stłamszony Septimus ludzkości nie uratował, bo raz na kilka dni wysyłałem mu wiadomość: 'Pisz na forum' i teraz mi nigdy nie wybaczy.
A nie przyszło Ci do głowy, że zwyczajnie w momencie kiedy piszesz mogłem nie mieć czasu, żeby na forum napisać? Przyszło Ci do głowy, że pamiętam o ZSKHiW, tylko zwyczajnie NIE MOGĘ pisać? Tak jak Monde, którego w niedziele nie ma. Czemu? Zapewne też nie może. ZSKHiW nie może stawać się Twoim całym życiem. Kiedy próbuję kogoś sprowadzić do ZSKHiW słyszę ciągle ten sam argument - "boję się od tego uzależnić". I tu właśnie jest problem mikronacji - kłócą się z prawdziwym życiem. W moim przekonaniu takie naciskanie (tak to z mojej perspektywy wyglądało i tego nie zmienisz) jak już wspomniałem powoduje że ludzie którzy uważają, że mikronacje są ciekawe, zwyczajnie się nie rejestrują. I doskonale ich rozumiem - doba ma 24 godziny i ani minuty więcej. Nie ukrywam, że mam kilka innych zajęć równie ciekawych jak ZSKHiW. I aż się prosi, żeby poświęcać na nie więcej czasu. O obowiązkach nie wspominam, bo to oczywiste. Cieszę się jedynie, że zrozumiałeś z jakich powodów uznałem, że mam dość KRPW.
Skoro nie masz czasu to po co żądasz kolejnych stanowisk? Rzekoma ,ambicja', której przez ostatnie pół roku krzty nie ujrzałem istnieje tylko kiedy chcesz ocalić stołek. Trzymanie miesiącami wniosków, nie prowadzenie statystyk oraz absolutny brak jakichkolwiek pomysłów: tak wyglądało Twoje piastowanie tego stanowiska, stanowiska o które teraz się ubiegasz.
Nie żądam kolejnych stanowisk. Ja jedynie ubiegam się o stanowiska, które dotychczas miałem. Wzrostu ich liczb nie widzę. Nie przeczę, że tak to z zewnątrz musiało wyglądać. Jak mówię - nieprzewidziany brak czasu, złe zbiegi okoliczności, Twoje naciski i parę innych spraw sprawiło, że było jak było. Bo pomysły naprawdę miałem. Po prostu nie lubię się dzielić niegotowymi pomysłami i tyle. Dlatego nie ma dowodu na to, że w ogóle coś chciałem działać.
Zarzucasz mi odstraszanie nowych obywateli, a sam prześladujesz Ciecierada utrudniając mu jak się da zbudowanie zwykłego szałasu. Zaraz wyskoczysz z Wszetopełkiem, który pojawia się raz w tygodniu w x czy y, ale żeby na Ciebie zagłosować w wyborach to pędzi jak Weerlandczyk bimber. Zapewne jako komisarz zrobisz wszystko, by nie uznać go za zmarłego.
Co do Ciecierada, to Ty sam mimo, że on uznał już sytuację za rozwiązaną, wykorzystujesz go do walki politycznej. Upierasz się przy celowym działaniu. Tłumaczyłem - pierwsza wycena była ewidentną pomyłką z mojej strony. Następne wyceny wynikały po 1. z braku kursu lola do złotego, po 2. z tego że Król mówił mi, że nowych obywateli będzie wspierał. I tyle.
Odnośnie Wszetopełka - co ja poradzę, że nie mam z nim obecnie żadnego kontaktu praktycznie? Zapewne w trzecim tygodniu lutego go odzyskam, ale starałem się go w miarę możliwości zachęcać do aktywności. Nie będę przecież za niego pisał postów. To raz. Dwa - pociągają go, tak jak większość początkujących obywateli(mieszkańców) mikronacji aktywności, które nie wymagają wiele wysiłku oraz czasu. A że jednak generalnie trzeba trochę czasu spędzić, żeby chociażby się zapoznać z nowymi postami, no to nie dziwię się, że jest jak jest.
Wisienka na torcie, zarzucenie mi rezygnacji z funkcji Archibokassy. To ja stworzyłem Parlament w obecnej formie, ja spędziłem wiele godzin nad jego zasadami, co było przed moimi zmianami widać w archiwum. Kompletny burdel niezdolny do uchwalenia czegokolwiek. Gdy już uznałem, że wszystko co mogłem zrobić dla tego stanowiska na tamtą chwilę zostało poczynione z podniesionym czołem złożyłem rezygnację, coś dla Ciebie niewyobrażalnego. Dyplomacja z kolei mnie wkurzyła, wielodniowe oczekiwanie na nic frustrowało od samego początku, ale wykonywałem swoje zadania, Tobie się spodoba.
Bo Ty nie zawsze jesteś cierpliwy. Zwłaszcza kiedy chodzi o ilość nabitych postów. No, ostatnio jest z tym u Ciebie trochę gorzej przez niejakiego Warbanda, ale się trzymasz. Zresztą ja nie neguję Twoich zasług. Jednakże stwierdziłeś, że Ciebie to znudziło. Ja natomiast Komisariatem ds. Wewnętrznych nie jestem znudzony - to jest ta moja "ambicja".
Ty się nie wypaliłeś, bo się nigdy nie zapaliłeś. Dostałeś stanowisko komisarza ds. wewnętrznych, aby mi pomóc w ogarnięciu aralskiego kryzysu, ale nie zrobiłeś w tej sprawie absolutnie nic. Zawaliłeś, nie spełniłeś swojego podstawowego celu, więc nie gadaj bzdur, że na tym stanowisku możesz się realizować, swoimi czynami na nim wystawiłeś sobie odpowiednie świadectwo.
Właśnie Ty dostałeś stanowisko Premiera, by pomóc ten kryzys ogarnąć. Ja wiedziałem, że mogę nie mieć czasu i możliwości by to zrobić. Dlatego dostałeś możliwość zostania Premierem.
PS
Joksymil w miesiąc zrobił dla Bździszewa więcej niż Ty kiedykolwiek.
Tak? Już Ty, Król i Laszk doskonale wiecie dlaczego tak się stało. Nie będę tego tłumaczył - wystarczy, że oni wiedzą co i jak. Poza tym jak to już wielokrotnie powtarzałem - każdy mógł przejąć Bździszewo. A że tak się nie stało to już nie moja wina. Czyżby wtedy nastąpił słynny "brak czasu"? Zapowiadałem wybory z tygodniowym wyprzedzeniem, każdy mógł tak sobie czas zaplanować, żeby zdążyć się zgłosić (zwłaszcza, że i tak to się poprzesuwało).

Na koniec coś czego na pewno się nie spodziewałeś, sądząc po Twoim poście. Wycofuję swoją kandydaturę na komisarza ds. Wewnętrznych. Za to zgłaszam się na komisarza ds. dyplomacji. Miłej pracy na stanowisku Komisarza. Pamiętaj, że po czymś takim, to na Ciebie Lud (a Laszk w szczególności, prawda Laszku?) będzie uważniej patrzył i każde Twoje potknięcie zauważał, znacznie z większym hukiem niż moje. Powodzenia!

Odniosę się krótko do wniosków - dziękuję za wskazanie mi ich. Rozpatrywałem je od najnowszych, do tych gdzie mój post był ostani, zgodnie z ostatnimi wskazówkami Króla. Pamiętaj Laszku, że Ty też kiedyś przeoczyłeś wątki. Ja to traktuję jako pomoc, za którą serdecznie dziękuję.

Stariec Dworu i Dowódca Gwardii Monarszej
Przewodniczący Patriotycznej Unii Sukcesu "Swoboda"
Właściciel Vergen, pan na Kreisdorf
(-) płk doc.Krzysztof markiz Septimus

Laszk Młynariew
Wicekról Weerlandu
Moderator Globalny
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #139 : Lutego 01, 2013, 09:21:22 »

No to bardzo fajnie, że chcesz być komisarzem dyplomacji. Zaraz zgłoszę projekt ustawy.

Poza tym czytanie tego długiego posta tak mnie znużyło, że i tak nie dałbym Ci tego Komisarza. 

Aktualnie żywy
Regent ZSKHiW

Krzysztof Septimus
Markiz
Moderator Globalny
Człowiek Pracy

Posłuch 1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #140 : Lutego 01, 2013, 09:33:53 »

A długi post Budzimira już Cię nie nużył?

Stariec Dworu i Dowódca Gwardii Monarszej
Przewodniczący Patriotycznej Unii Sukcesu "Swoboda"
Właściciel Vergen, pan na Kreisdorf
(-) płk doc.Krzysztof markiz Septimus

Arkadiusz II Filip
Słońce Ludów

Posłuch 6

Audiencja GG- 28373368, Steam- Starożytni Rosjanie

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #141 : Lutego 01, 2013, 09:36:20 »

Faktycznie, za długie posty piszecie. Podkreślajcie chociaż co ważniejsze bo czasem zdarza się, że nie mam czasu czytać całości.

PS. Twój był dłuższy. Zamykamy bazar?

(-) Arkadiusz II Filip von Wettyn od Rzepichy z Faradobusów
Król Hirschbergii i Weerlandu, Półksiążę Aralii, Lord Aleksandrowski,
Naczelny Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Dobrodziej Wszystkich Aralskich Dzieci,
Pan na Arkopolis, Palikotau, Ulaanbaatar, Złotopolicach, Kastlu itp. itd.
Laszk Młynariew
Wicekról Weerlandu
Moderator Globalny
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #142 : Lutego 01, 2013, 09:36:33 »

Jasne, że znużył, ale jednak jest krótszy.

Zamykamy!

Aktualnie żywy
Regent ZSKHiW

Arkadiusz II Filip
Słońce Ludów

Posłuch 6

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #143 : Lutego 01, 2013, 09:39:30 »

To nie zamknąłeś, a w swojej łasce dałem Ci moderatorstwo.

Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

« Odpowiedz #144 : Lutego 01, 2013, 09:40:14 »

A nie przyszło Ci do głowy, że zwyczajnie w momencie kiedy piszesz mogłem nie mieć czasu, żeby na forum napisać? Przyszło Ci do głowy, że pamiętam o ZSKHiW, tylko zwyczajnie NIE MOGĘ pisać? Tak jak Monde, którego w niedziele nie ma. Czemu? Zapewne też nie może. ZSKHiW nie może stawać się Twoim całym życiem. Kiedy próbuję kogoś sprowadzić do ZSKHiW słyszę ciągle ten sam argument - "boję się od tego uzależnić". I tu właśnie jest problem mikronacji - kłócą się z prawdziwym życiem. W moim przekonaniu takie naciskanie (tak to z mojej perspektywy wyglądało i tego nie zmienisz) jak już wspomniałem powoduje że ludzie którzy uważają, że mikronacje są ciekawe, zwyczajnie się nie rejestrują. I doskonale ich rozumiem - doba ma 24 godziny i ani minuty więcej. Nie ukrywam, że mam kilka innych zajęć równie ciekawych jak ZSKHiW. I aż się prosi, żeby poświęcać na nie więcej czasu. O obowiązkach nie wspominam, bo to oczywiste. Cieszę się jedynie, że zrozumiałeś z jakich powodów uznałem, że mam dość KRPW.
No i znowu to samo. Nie zauważyłeś, ze zarzucam ci gadanie ciągle tego samego i co? Dalej gadasz to samo, zapętlasz się w swej ckliwej historyjce. Gierkemiasz płacze, naprawdę! Laszk prawdziwie nie ma czasu, w tygodniu zazwyczaj może być przy komputerze pół godziny, a w dni wolne i tak co godzinę musi sobie robić godzinne przerwy. Nie przeszkadza mu to być aktywniejszym od Ciebie. Jak ktoś chce to może, taka jest prawda.
Nie żądam kolejnych stanowisk. Ja jedynie ubiegam się o stanowiska, które dotychczas miałem. Wzrostu ich liczb nie widzę. Nie przeczę, że tak to z zewnątrz musiało wyglądać. Jak mówię - nieprzewidziany brak czasu, złe zbiegi okoliczności, Twoje naciski i parę innych spraw sprawiło, że było jak było. Bo pomysły naprawdę miałem. Po prostu nie lubię się dzielić niegotowymi pomysłami i tyle. Dlatego nie ma dowodu na to, że w ogóle coś chciałem działać.
Całkowicie, absolutnie się nie sprawdziłeś na tym stanowisku. Ty nigdy nie masz czasu, więc nic nieprzewidzianego nie nastąpiło. Mieć to można krasnala ogrodowego. Zarzekanie się, że miałeś pomysły, ale nikomu o nich nie mówiłeś jest żenujące jak teczka Tymińskiego.
Odnośnie Wszetopełka - co ja poradzę, że nie mam z nim obecnie żadnego kontaktu praktycznie? Zapewne w trzecim tygodniu lutego go odzyskam, ale starałem się go w miarę możliwości zachęcać do aktywności. Nie będę przecież za niego pisał postów. To raz. Dwa - pociągają go, tak jak większość początkujących obywateli(mieszkańców) mikronacji aktywności, które nie wymagają wiele wysiłku oraz czasu. A że jednak generalnie trzeba trochę czasu spędzić, żeby chociażby się zapoznać z nowymi postami, no to nie dziwię się, że jest jak jest.
Przecież nikt się nie łudzi co do niego, on nigdy nie będzie aktywny. Posłużył Ci jako maszynka wyborcza i o nim zapomniałeś.
Bo Ty nie zawsze jesteś cierpliwy. Zwłaszcza kiedy chodzi o ilość nabitych postów. No, ostatnio jest z tym u Ciebie trochę gorzej przez niejakiego Warbanda, ale się trzymasz. Zresztą ja nie neguję Twoich zasług. Jednakże stwierdziłeś, że Ciebie to znudziło. Ja natomiast Komisariatem ds. Wewnętrznych nie jestem znudzony - to jest ta moja "ambicja".
Nie dziwota, że Ciebie to nie znudziło. Mnie nie znudziło granie na akordeonie, bo nigdy się tym nie zajmowałem. Ty w komisariacie łaskawie poprzyjmowałeś wnioski z miesięcznymi opóźnieniami i nic poza tym.

Właśnie Ty dostałeś stanowisko Premiera, by pomóc ten kryzys ogarnąć. Ja wiedziałem, że mogę nie mieć czasu i możliwości by to zrobić. Dlatego dostałeś możliwość zostania Premierem.
No i razem z Królem i Gieorgijem przystąpiliśmy do rokowań na które bodaj się nie wstawiłeś. Jak zawsze nie miałeś czasu.
Tak? Już Ty, Król i Laszk doskonale wiecie dlaczego tak się stało. Nie będę tego tłumaczył - wystarczy, że oni wiedzą co i jak. Poza tym jak to już wielokrotnie powtarzałem - każdy mógł przejąć Bździszewo. A że tak się nie stało to już nie moja wina. Czyżby wtedy nastąpił słynny "brak czasu"? Zapowiadałem wybory z tygodniowym wyprzedzeniem, każdy mógł tak sobie czas zaplanować, żeby zdążyć się zgłosić (zwłaszcza, że i tak to się poprzesuwało).

Tak się stało, bo nie trudno było zrobić więcej. Pseudowybory przeprowadzenie idealnie w momencie całkowitej stagnacji to kiepski argument.

To by było na tyle.

Arkadiusz II Filip
Słońce Ludów

Posłuch 6

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #145 : Lutego 01, 2013, 09:42:49 »

Do gabinetu z tym! Ze swojej strony dodam, że gdy ktoś nie ma czasu na stanowisko to niech się o nie nie ubiega. I bez tego można zrobić tu karierę.

Laszk Młynariew
Wicekról Weerlandu
Moderator Globalny
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #146 : Lutego 01, 2013, 11:22:59 »

Pierwszy raz w życiu zamknę wątek. To wielka chwila.

Aktualnie żywy
Regent ZSKHiW

Laszk Młynariew
Wicekról Weerlandu
Moderator Globalny
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #147 : Czerwca 23, 2013, 06:20:20 »

Znowu otwieramy Bazar! Proszę o zgłaszanie kandydatur na stanowiska komisarzy.

Aktualnie żywy
Regent ZSKHiW

Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

« Odpowiedz #148 : Czerwca 23, 2013, 06:53:29 »

Aj dobra, wracam do dyplomacji, bo Arek prosił, aby go trochę odciążyć.

Ramon Serano Lopez IV
Chcę być hrabią.Nie ma to jak nie mieć żadnej perspektywy na życie.
Człowiek Pracy

Posłuch 0

GG- 32949763

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #149 : Czerwca 23, 2013, 09:11:20 »

Ja chcę być komisarzem NKSW.

Pułkownik bzp. knajt Ramon Serano-Lopez IV

Sołtys Gminy Zimna Wódka
Komendant Milicji Narodowej w KGH
Komisarz do Spraw Wewnętrznych
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.407 sekund z 21 zapytaniami.