Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Stycznia 21, 2022, 03:21:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Obcy na Linii Kazimierza!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: DEKLARACJA NARODÓW o morzach i oceanach  (Przeczytany 144 razy)
Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6063


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« : Stycznia 02, 2015, 11:09:48 »

CytujDEKLARACJA NARODÓW
o morzach i oceanach
sporządzona dnia 27 grudnia 2014 roku w Dreamopolis
I. Wysokie Układające się Strony, świadome znaczenia mórz i oceanów dla rozwoju współpracy politycznej i gospodarczej pomiędzy państwami wirtualnymi, oświadczają i akceptują istnienie mórz i oceanów Mikroświata w granicach pokazanych na mapie stanowiącej załącznik do niniejszej Deklaracji oraz uznając wymienione na mapie nazwy akwenów morskich jako zgodne z stanem faktycznym i wzajemnie uzgodnione.

II. Wysokie Układające się Strony deklarują gotowość i wolę do podejmowania dalszej współpracy politycznej mającej na celu sprawiedliwy, równoprawny i pokojowy dostęp wszystkich państw wirtualnych do mórz i oceanów wraz z ich zasobami oraz deklarują stosować w tej współpracy przyjęte prawo międzynarodowe.

III. Wysokie Układające się Strony deklarują gotowość i wolę do podejmowania dalszej współpracy naukowej mającej na celu eksplorację, poszerzanie wiedzy o akwenach morskich Mikroświata, popularyzowanie nauk związanych w szczególności z biologią, eksploatacją i hydrografią mórz oraz upublicznianiem zdobytych wyników badań naukowych i wymianą wiedzy na konferencjach naukowych.

IV. Wysokie Układające się Strony deklarują gotowość i wolę do podejmowania dalszej współpracy w zakresie bezpieczeństwa akwenów morskich oraz bezpieczeństwa i ochrony żeglugi i zasobów mórz przed różnymi zagrożeniami, w tym przed piractwem, bezprawnym obejmowaniem akwenów morskich stanowiących terytoria lub obszary kontrolowane przez Wysokie Układające się Strony, agresją zbrojną, przemytem i degradacją środowiska naturalnego.

Cytuj

(-) Ciecierad Ciecieląg
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW, Lord Grabben, Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego, Geniusz Troski o Człowieka, Krwawy Kursor - Pogromca Botów
Dziabaducha,
(-) gen-mjr dr Ciecierad hrabia Ciecieląg

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 21 zapytaniami.