Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Grudnia 04, 2021, 07:43:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Obcy na Linii Kazimierza!

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy program  (Przeczytany 258 razy)
Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy

Posłuch 3

« : Lutego 01, 2015, 01:29:12 »

Skoro mistrz Budzimir zarzucił SWEK, ja chciałbym rozpocząć eksplorację kosmosu na nowo opierając się na jego osiągnięciach, jeśli rząd wyrazi się ciepło o tej inicjatywie, wkrótce przedstawię projekt

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Laszk Młynariew
Wicekról Weerlandu
Moderator Globalny
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lutego 01, 2015, 08:02:51 »

Ale masz jakieś konkretne plany? Wiesz jak to będziesz realizował?

Aktualnie żywy
Regent ZSKHiW
Ataman Królewskich Sił Lądowych, Weerlandbasza,
Pan na Kaer Moher, Młynariewicach i Gnojniku
(-) marsz. Laszk diuk Młynariew h. Sauron

Arbuz Dumbledore
Moderator Globalny
Człowiek Pracy

Posłuch 3

« Odpowiedz #2 : Lutego 01, 2015, 08:06:55 »

Po pierwsze zamierzam powołać grono niezależnych ekspertów

Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 8

« Odpowiedz #3 : Lutego 01, 2015, 08:08:15 »

Nigdy oficjalnie nie zarzuciłem SWEK, poza tym potrzebujesz pozwolenia szefa IBW, Ciecierada!

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Duma Koronowanej Gwiazdy

Posłuch 11

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lutego 01, 2015, 08:15:35 »

Ale co ma gubernator Aralii do działań IBW? Przecież nawet siedziba jest eksterytorialna.

prof. net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika, Protektor Budzimiryzmu,
Geniusz Rzeżuchy, Skarbnica Mądrości, Uosobienie Pracowitości

Arbuz Dumbledore
Moderator Globalny
Człowiek Pracy

Posłuch 3

« Odpowiedz #5 : Lutego 01, 2015, 08:38:51 »

Dlatego nie ŻĄDAM tego stanowiska, tylko pytam czy jest możliwość bym mógł poprowadzić nowy program, jeśli się nie zgodzicie, odpuszcze

Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Numer gg: 48274042

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lutego 01, 2015, 11:06:05 »

Mógłbym teoretycznie udostępnić placówkę nowemu programowi ale musiałbym znać jak mniej więcej program miałby wyglądać(podobny do budzimirowskiego czy może bardziej ograniczony albo rozbudowany). No i co ze SWEK? Zostanie przez Towarzysza kupione od Budzimira, będzie zlikwidowana czy też programy będą ze sobą konkurować?

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW, Lord Grabben, Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego, Geniusz Troski o Człowieka, Krwawy Kursor - Pogromca Botów
Dziabaducha,
(-) gen-mjr dr Ciecierad hrabia Ciecieląg

Arbuz Dumbledore
Moderator Globalny
Człowiek Pracy

Posłuch 3

« Odpowiedz #7 : Lutego 02, 2015, 06:05:03 »

Nie wiem jaki ten program byłby dokładnie, na początek chciałbym powołać grono ekspertów, które zajmowałoby się tym moim zdaniem lepiej niż Budzimir, bardzo miło widział bym w nim np.pana, tylko zanim zacznę zwoływać ludzi , chciałbym wiedzieć czy w ogóle mamy o czym rozmawiać

A program konkurował by ze SWEK

Ciecierad Ciecieląg
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lutego 02, 2015, 09:20:34 »

Gdybym miał wejść w skład grupy ekspertów, przygotowującej program kosmiczny, zwyczajnie stworzyłbym państwowy program, który poprowadziłbym z ramienia HWAK. Pierwotnie to właśnie HWAK miał dokonywać podboju kosmosu ale mój brak weny sprawił, że zabrał się za to Budzimir. Weny dalej nie mam, więc jako ekspert się nie przydam. No i pozostaje problem samego SWEKu. program ten  jest uśpiony ale nie został zakończony. Na płaszczyźnie fabularnej Centrala IBW może mieć problem z udostępnianiem swoich możliwości dwóm konkurencyjnym programom. Za to od strony już bardziej praktyczno-społecznościowej, to nie jestem pewny czy przypadkiem nie dojdziemy do sytuacji, w której obie strony będą jedynie kopiować wzajemnie swoje rozwiązania, z czego nic nie wyniknie. W tak małej społeczności nie wytworzyliśmy zwyczaju prowadzenia działalności konkurencyjnej na tych samych rynkach. Polegała ona dotychczas na wyścigu w poszukiwaniu nowych dziedzin nauki, produkcji, rozwiązań administracyjnych itd. W ten sposób rozwój ZSKHiW mógł postępować, bo dla (maksimum)8 osób nigdy nie będzie dość różnych zajęć. Skupienie się dwóch obywateli na wyścigu w jednej dziedzinie może być mniej korzystne dla poszerzania wszechstronności naszej mikronacji jako takiej, więc jeśli koniecznie Towarzysz chce program kosmiczny prowadzić, to chyba korzystniejsze dla wszystkich będzie dogadanie się nie z IBW ale ze SWEK i pomoc w udoskonalaniu programu, który już istnieje. Tak więc najsampierw należy rozmowy przeprowadzić z Budzimirem, który dotychczas za astronautykę hirschbersko-weerlandzką odpowiadał.

Dyrektor IBW, Lord Grabben, Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego, Geniusz Troski o Człowieka, Krwawy Kursor - Pogromca Botów
Dziabaducha,

Arbuz Dumbledore
Moderator Globalny
Człowiek Pracy

Posłuch 3

« Odpowiedz #9 : Lutego 03, 2015, 05:33:52 »

Przepraszam że wejdę trochę w realny świat, ale dogadanie się z Budzimirem w sprawie SWEK jest absolutnie niemożliwe, bo Budzimirowi zablokowały się mody w grze w której robił podbój kosmosu, a żadnej innej nie chcę do tego wykorzystać, a więc nigdy już nie wróci do SWEK

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Duma Koronowanej Gwiazdy

Posłuch 11

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Lutego 03, 2015, 04:40:35 »

Oczywiście jeżeli tow. Arbuz chce się zająć podbojem kosmosu to nie będę mu tego zabraniał, chociaż nie musi tego robić w ramach IBW. Mam jedynie wątpliwości co do jakości Twoich działań. Dotychczas poświęcasz ZSKHiW wiele czasu i chwała Ci za to. Mimo to lepiej by było, gdybyś zamiast prowadzenia wielu wątków i przedsięwzięć, które z uwagi na dużą ich ilość naraz traktujesz niestety po łebkach, skupił się na mniejszej liczbie i przyłożył się do nich tak, aby osiągnęły ten poziom co np. program kosmiczny za czasów Budzimira oraz Wielkiego Sternika. Przykładowo wątek Ulice- prowadzisz go sam ze sobą i to jest trochę strata czasu. Podobnie liczba żołnierzy i stan konta, które rosną z dnia na dzień w dziwnym tempie. W takiej sytuacji zwyczajnie obawiam się, że opisy postępów naukowych będą pojawiającymi się raz dziennie lub częściej dwuzdaniowymi postami. Czytanie tego nie jest żadną frajdą.

Jeżeli potrzebujesz pomocy technicznej to wiele osób może Ci takową wyświadczyć. Takie jest moje zdanie, a właściwie rada.
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2015, 04:44:36 wysłane przez Ametyst » Zapisane

prof. net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika, Protektor Budzimiryzmu,
Geniusz Rzeżuchy, Skarbnica Mądrości, Uosobienie Pracowitości

Arbuz Dumbledore
Moderator Globalny
Człowiek Pracy

Posłuch 3

« Odpowiedz #11 : Lutego 03, 2015, 10:19:28 »

Wiem że jakość realizowanych przeze mnie projektów wielokrotnie nie jest najlepsza, dlatego też, w przypadku kolonizacji kosmosu, która jest do tej pory najpoważniejszym zadaniem za jakie się wziąłem, chciałbym działać nie samotnie, lecz kolektywnie, skrupulatnie, i powoli, słuchając się rozmaitych rad, skoro król nie wyraża sprzeciwu to ja zadam pytanie

Kto chciałby wejść w skład Rady Nadzorców nowego programu?

Podobnie liczba żołnierzy i stan konta, które rosną z dnia na dzień w dziwnym tempie

O tym ze prowadzę to zbyt chaotycznie zdążyłem już się zreflektować, i jako że wiem iż czasami mnie ponosi, zatrudniłem namiestnika, który powściąga moje zapędy i dodaje trochę więcej sensu

Ciecierad Ciecieląg
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Lutego 04, 2015, 12:06:58 »

Porozumienie co do SWEKu nie jest zależne od gry. Gra to już jedynie strona praktyczna i pozaforumowa, a SWEK sama w sobie działa na forum i tutaj też faktycznie ona działalność prowadzi.

Dziabaducha,

Arbuz Dumbledore
Moderator Globalny
Człowiek Pracy

Posłuch 3

« Odpowiedz #13 : Lutego 04, 2015, 09:37:15 »

Dobra, zakładam, nie będę czekał aż ludzie zgłoszą się do programu, tylko dyktatorko uznam że wszyscy! do niego należą, co tak naprawdę oznacza nie więcej niż to, że każdy będzie mógł brać udział w projekcie, i każdy będzie mógł się wypowiedzieć do czego serdecznie zapraszam

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 21 zapytaniami.