Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Grudnia 02, 2021, 04:04:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oświadczenie ws. rekonstrukcji rządu  (Przeczytany 124 razy)
Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu

Posłuch 0

Numer gg: 48274042

Zobacz profil Email
« : Lipca 11, 2015, 02:09:44 »

Towarzysze!

Wiem, że żodyn się tego nie spodziewał, więc zobowiązany jestem wyjaśnić dlaczego przystąpiłem do rekonstrukcji rządu. Obejmując stanowisko premiera, powołałem komisarzy spośród tysięcy, a nawet setek chętnych. Niestety do głosu doszły siły pragnące cofnąć, zniszczyć i zahamować monarchosocjalistyczną demokratyzację, a następnie siły te owładnęły Tobiaszem von Richtoffenem. Przyczyniło się to do zarażenia Budowniczego Dzisiejszej jakości Żuław realiozą i skutecznym oderwaniem go od codziennych trudnych spraw Ludu Szlacheckiego. Ostatecznie jest to jednak wina nieodpowiedzialnego zachowania barona von Richtoffena, który w trakcie sprawowania urzędu dokonał szeregu przewinień, a więc chociażby wyjątkowo długo patrzył przez szybę witryny sklepowej na takiego czekoladowego batona z nienaturalnymi orzechami.

Stąd też wynikła konieczność nowego otwarcia Rady Komisarzy Narodowych. Resort spraw wewnętrznych obejmie, do czasu powołania nowego rządu, wzór aktywności ludowo-szlacheckiej, tytan pracy - Ksztsztof markiz Septimus. Aby udowodnić, że to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, gwarantuję Towarzyszom, że jak tylko będzie mógł, odpowie on na moje oświadczenie. Do tego czasu w jego imieniu będę odpowiadał na wnioski.

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW, Lord Grabben, Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego, Geniusz Troski o Człowieka, Krwawy Kursor - Pogromca Botów
Dziabaducha,
(-) gen-mjr dr Ciecierad hrabia Ciecieląg

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 20 zapytaniami.